Gość w dom Bóg w dom. Witamy!

Kościół naszym domem

" Kochajcie Boskie Serce Jezusa, nie wszyscy zostali powołani, do bohaterstwa męczeństwa, ale wszyscy powołani jesteśmy do bohaterswa świętości"

św. Urszula Ledóchowska

Zaryzykować wszystko, aby być blisko Boga?

Dla Boga nie ma nic niemożliwego – usłyszała od anioła w odpowiedzi na swoje pytanie. To co po ludzku zupełnie absurdalne stanie się rzeczywistością. Jeśli powiesz Bogu swoje „tak”. Wiele jest spraw, które wydają się po ludzku nierozwiązywalne. Wiele jest rzeczy, które odpuszczamy, bo może i tak by trzeba było, ale… to niemożliwe. Nie da się tego zrealizować. Nie ma mowy! Dla Boga nie ma nic niemożliwego. Osoba Maryi i jej życie jest tego najlepszym dowodem. Zamiast zasłaniać się niemożnością, jeśli widzisz przed sobą dobro, zrób pierwszy krok. On będzie z tobą. Tylko odważ się wyruszyć w drogę. Nie zastanawiając się, co to może zmienić w twoim życiu. Zapewne zmieni wszystko. Ale wyłącznie na dobre.